Jesteś tutaj:  Strona główna InfoSerwis Aktualności Największe spotkanie dostawców branży wykładzin

Największe spotkanie dostawców branży wykładzin

15:09 | 20.04.2013

Po raz pierwszy miało miejsce tak liczne spotkanie gromadzące przedstawicieli firm dostarczających materiały na rynek wykładzin. Odbyło się 18 kwietnia w hotelu Ossa niedaleko Rawy Mazowieckiej. Organizatorem tego przedsięwzięcia było Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy.

 

Stowarzyszenie zorganizowało spotkanie, na które zaprosiło przedstawicieli najważniejszych firm dostarczających materiały do przygotowania i wykonania usługi montażu wykładzin. Do Ossy przyjechało ponad czterdzieści osób reprezentujących niemal wszystkich działających na rynku dostawców - innymi słowy byli wszyscy.

 

Purus dostarcza profesjonalne wpusty podłogowe zaprojektowane specjalnie do montażu z wykładzinami elastycznymi. Opatentowana klamra zaciskowa umożliwia instalację wykładzin do wewnątrz wpustu co zapobiega penetracji wody i w efekcie odklejania się lub "bąblenia' wykładziny.

Purus jako jedyny dostawca na Polskim rynku otrzymał rekomendację stosowania od największych producentów i dostawców wykładzin obiektowych w Polsce. Rekomendacja ta, świadczy nie tylko o wysokiej jakości naszych produktów ale przede wszystkim o skuteczności oferowanych rozwiązań.

 

                                                                                 Galeria zdjęć


Kontakt

Operative
ul. Bpa. W. Kadłubka 1D/3
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. (+48) 663 40 40 60
e-mail: biuro@operative.pl
Copyright 2013 Operative. All Rights Reserved
Realizacja serwisu