Jesteś tutaj:  Strona główna Strefa Klienta Klient Indywidualny

Klient Indywidualny

Witamy w świecie PURUS

Doskonale rozumiemy potrzeby naszego klienta, ponieważ uważnie słuchamy jego opinii i patrzymy na rynek jego oczami. Dzięki temu wiemy, jak ważne jest zachowanie równowagi w relacji pomiędzy ceną produktu, a jego jakością, funkcjonalnością i łatwość w eksploatacji. Zdajemy sobie również sprawę jak ważny dla klienta indywidualnego jest kompleksowy serwis i doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru produktów ich montażu i eksploatacji, a gdy zajdzie taka potrzeba do ich wymiany lub zwrotu.

 

Jeżeli więc szukasz nowych pomysłów i inspiracji, sprawdzonych rozwiązań, gwarancji bezpieczeństwa oraz produktów wykonanych z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie, których estetyka wykończenia zadowoli nawet najbardziej wymagających, a cena nie jest dla Ciebie jedynym kryterium - trafiłeś pod właściwy adres.

 

Szwedzka jakość + funkcjonalność = przemyślane rozwiązania.

Jeżeli budujesz dom, remontujesz łazienkę i spędzasz godziny w sieci, a w dalszym ciągu nie wiesz co wybrać - uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Wpusty podłogowe

Znajdziesz tu nie tylko tradycyjne wpusty do łazienek, piwnic i pomieszczeń gospodarczych ale także wpusty przeciwzalewowe, wpusty do montażu z wykładzinami elastycznym czy szereg akcesoriów jak syfony suche lub ramki ułatwiające montaż wpustów na konstrukcjach drewnianych.

 

Odwodnienia prysznicowe

Szeroki asortyment odwodnień prysznicowych, dostępnych w 3 różnych wariantach LINE, CORNER oraz SQUARE umożliwia dopasowanie odwodnienia do każdej łazienki i każdego budżetu inwestora. Szeroki wybór kratek stylizowanych, kolorowych paneli lub też kratki do wypełnienia płytką daje zupełnie nowe.


Systemy kanalizacji wewnętrznej

To rewolucyjna technologia PUM, która pozwoliła stworzyć jedne z najniższych syfonów umywalkowych na świecie.

 

Płyty brodzikowe GRP

Jedyne w Polsce płyty brodzikowe z wyprofilowanymi spadkami, zaprojektowane i przeznaczone nie tylko do montażu na posadzkach betonowych ale także na konstrukcjach drewnianych. Co więcej, nasze płyty brodzikowe dają możliwość instalacji zarówno płytek ceramicznych jak również wykładzin elastycznych.

 

Uszczelnienia podpłytkowe

Prawidłowe uszczelnienie strefy mokrej w łazience to podstawa. Najszerszy wybór taśm, mat i mankietów uszczelniających na rynku, który można łączyć z każdym systemem do układania płytek.

 

Infoserwis

Znacznie więcej możesz dowiedzieć się przeglądając naszą zakładkę Infoserwis. Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji, artykułów i filmów, które ułatwią Ci wybór odpowiedniego rozwiązania.

 

Jeżeli na naszej stronie nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio, dzwoniąc pod numer telefonu 663 40 40 60

________________________________________________________________________________________________________

Kontakt

Operative
ul. Bpa. W. Kadłubka 1D/3
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. (+48) 663 40 40 60
e-mail: biuro@operative.pl
Copyright 2013 Operative. All Rights Reserved
Realizacja serwisu