Jesteś tutaj:  Strona główna Strefa Klienta Dla Projektantów

Dla Projektantów

Witamy Architektów, Projektantów i Dekoratorów.

Dobierając produkty do naszej oferty staraliśmy się aby była ona kompleksowa i spełniała wysokie oczekiwania tak w zakresie ciekawego wzornictwa jak i funkcjonalności. Również nie bez znaczenia jest dla nas gwarancja wysokiej jakości, odpowiedniej wytrzymałości i łatwości stosowania. Odpowiedzialność za proponowane rozwiązania oraz zapewnienie równowagi pomiędzy wyżej wymienionymi aspektami jest dla nas priorytetem.

 

Zdajemy sobie sprawę z ograniczeń czasowych oraz ewentualnych problemów związanych z opanowaniem tak szerokiej gamy informacji technicznych. Dlatego też, aby w możliwe największym stopniu ułatwić Państwu pracę z naszymi produktami oferujemy swoją pomoc w procesie doboru odpowiednich produktów oraz służymy wsparciem technicznym i doradztwem w zakresie koncepcji technicznych sposobów wykorzystania naszych rozwiązań.

 

Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji narzędzia, które znacznie skrócą czas wykonania projektu.

 

Katalogi

Wersje elektroniczne katalogów, prospektów i broszur umożliwą Państwu dostęp do podstawowych informacji na temat produktów o każdej porze i w każdym miejscu.

 

Rysunki techniczne i specyfikacje

Do pobrania w różnych formatach - to podstawa projektowania.

 

Modele 3D naszych produktów

Które z pewnością ułatwią pracę przy projektowaniu.              

 

Szybka pomoc

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. Nasz dział projektowy pomorze Ci dobrać odpowiednie produkty i prześle wszystkie niezbędne informacje.

 

Szkolenia = Wiedza

Poza wiedzą techniczną i instalacyjną mają Państwo możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i wzornictwem kompletnych rozwiązań odprowadzania wody.

______________________________________________________________________________________________________

 

Kontakt

Operative
ul. Bpa. W. Kadłubka 1D/3
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. (+48) 663 40 40 60
e-mail: biuro@operative.pl
Copyright 2013 Operative. All Rights Reserved
Realizacja serwisu