Jesteś tutaj:  Strona główna Firma O Nas

O Nas

Naszą misją jest oferowanie szerokiej gamy innowacyjnych produktów, wysokiej jakości do niszowych segmentów rynku sanitarnego i budowlanego mając zawsze na uwadze zadowolenie Klienta.

 

Firma Operative jest wyłącznym przedstawicielem szwedzkiej fabryki PURUS - producenta i dostawcy profesjonalnych produktów wodno-kanalizacyjny, odwadniających i sanitarnych.

Zarówno oferta jak i zakres naszej działalności nieustannie się rozszerza, dlatego też w 2012 roku jako uzupełnienie, wprowadziliśmy do sprzedaży kompatybilne i dedykowane produkty marki własnej SHOWERDECK (płyty brodzikowe) oraz DICHTMATTE (uszczelnienia podpłytkowe).

 

Operative to zespół profesjonalnych handlowców wspierany przez dział doradczo-projektowy i właśnie to połączenie jest naszym największym atutem. Nasz zespół tworzą doświadczeni, odpowiednio wykwalifikowani i kreatywni ludzie, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania i doboru odpowiednich rozwiązań, wsparcie techniczne, szkolenia prezentujące najnowsze produkty i sposób ich zastosowania, szybką realizację zleceń oraz przejrzystą politykę rabatową. Elastyczne i otwarte podejście do klienta oraz serwis około sprzedażowy na najwyższym poziomie jest już tylko wartością dodaną.

 

Dynamiczny rozwój sieci sprzedaży, połączony z przemyślaną strategią promocyjno-marketingową pozwala nam na ciągłe zwiększanie udziałów w rynku, a oferowanie wyłącznie najlepszej jakości, sprawdzonych i innowacyjnych rozwiązań konsekwentnie umacnia naszą pozycję.

 

Nie zapominając o naszych klientach - dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnich latach nam zaufali.

_____________________________________________________________________________________________________

Kontakt

Operative
ul. Bpa. W. Kadłubka 1D/3
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. (+48) 663 40 40 60
e-mail: biuro@operative.pl
Copyright 2013 Operative. All Rights Reserved
Realizacja serwisu