Jesteś tutaj:  Strona główna Firma O Purus

O Purus

 

Grupa Purus

PURUS to synonim wysokiej jakości i funkcjonalności.

 

Przejrzyste logo odnosi się do jednorodności i czystości, odzwierciedlając nasze działania. W końcu to nie przypadek, że Purus oznacza "czyste" w języku łacińskim. Wierzymy, że nasz znak towarowy działa jak nośnik kluczowych wartości, którymi się kierujemy, a są nimi: jakość | funkcjonalność | bezpieczeństwo | innowacje | wymagania klienta.

 

Na grupę PURUS składają się 4 fabryki i biura sprzedaży w całej Europie

 

   PURUS POLYMER

   Ystad - Siedziba firmy.

   Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych, dział rozwoju, montażu, sprzedaży i eksportu.

 

 

   PURUS STAINLESS

   Smålandsstenar.

   Produkcja wyrobów ze stali nierdzewnej.

 

 

 

   PURUS PLATING

   Malmö Sofielund.

   Produkcja rur chromowanych.

 

 

 

   PURUS JOTI

   Oslo.

   Produkcja części asortymentu z tworzywa sztucznego, stali nierdzewnej i żeliwa.

 

 

 

Zapraszamy do wizyty w Purus AB oraz Purus Stainless

 

HISTORIA

Purus to firma rodzinna ze 100 letnią tradycją.

Innowacyjność, kreatywność i pomysłowość Purus AB była budowana na przestrzeni 11 pokoleń. Grupa Purus jest prywatną własnością Lars'a Spånberg'a. Należy on do jedenastego pokolenia rzemieślników i kowali. Purus AB został założony ponad 100 lat temu. Firma była wcześniej znana przede wszystkim z produkcji kratek ściekowych. Obecnie Purus AB jest jednym z wiodących producentów i dostawców instalacji sanitarnych i armatury wykonanej ze stali nierdzewnej.

Grupa działa w czterech obszarach produktowych: wpusty podłogowe, odwodnienia liniowe, instalacje sanitarne i urządzenia sanitarne ze stali nierdzewnej.

 

 

Polityka jakości ISO 9001

Made in Sweden

Purus jest wiodącym dostawcą instalacji sanitarnych z tworzyw sztucznych oraz armatury wykonanej ze stali nierdzewnej. Purus jest firmą zorientowaną na klienta, na jego wymagania dotyczące produktów i usług, które muszą być zaspokojone, a jeżeli to możliwe - przekroczone. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższą starannością, z najlepszej jakości materiałów. Wszystkie oferowane rozwiązania są funkcjonalne i proste, ułatwiają pracę rozwiązując wiele problemów instalacyjnych. Ponadto Purus zawsze dostarcza produkty o atrakcyjnym i nowoczesnym wzornictwie.

Jakość, współpraca i rozwój są odpowiedzialnością wszystkich pracowników w Purus.

Jasny cel - poprawy jakości pracy oraz wsparcie procesów produkcji są określone i ciągle kontynuowane.

Poprzez nowe doświadczenia i analizowanie opinii, system zarządzania Purus jest nieustannie rozwijany na drodze ciągłych ulepszeń.

 

 

Polityka ochrony środowiska ISO 14001

Odpowiedzialność społeczna

Przy wyborze surowców używanych do produkcji, wyborze rodzaju opakowań, a także w trakcie prowadzonych badań nad rozwojem produktów aż po samą dystrybucję, Purus zawsze dąży do jak najmniejszego wywierania wpływ na środowisko naturalne.

Purus posiada skuteczny system ekologicznie zrównoważonego rozwoju jako integralną część swojej działalności, co oznacza, że Purus pracuje nad stałą poprawą w dziedzinie ochrony środowiska.

Purus prowadzi działalność w taki sposób, że jest ona zgodna z obowiązującym prawem, przepisami i innymi wymogami ochrony środowiska. Wszyscy pracownicy Purus dzięki edukacji i informacji przykładają szczególną uwagę do kwestii ochrony środowiska.

Purus używa opakowań zdatnych do recyklingu, recyklinguje odpady z własnej produkcji, oszczędza energie, oraz działa na rzecz i w kierunku rozwoju możliwości recyklingu.

_______________________________________________________________________________________________________

Kontakt

Operative
ul. Bpa. W. Kadłubka 1D/3
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. (+48) 663 40 40 60
e-mail: biuro@operative.pl
Copyright 2013 Operative. All Rights Reserved
Realizacja serwisu