Jesteś tutaj:  Strona główna Dichtmatte Mankiety podłogowe Samoprzylepny mankiet podłogowy DUO

Samoprzylepny mankiet podłogowy DUO


Materiał: Polietylen, obustronnie laminowany fizeliną polipropylenową

Kolor: niebieski

Odporność na temp.: -5°C/+90°C
Szczelność: >1,5 bar

Dostępne wymiary:
Mankiet podłogowy: 50 x 50 cm
Mankiet podłogowy: 25 x 120 cm

lub dowolny na życzenie klienta.

 

Podpłytkowe uszczelnienie przeciwwilgociowe ścian i posadzek.

Pobierz tutaj PDF produktu


Samoprzylepny mankiet podłogowy DUO


Opis

Samoprzylepny mankiet podłogowy DUO nadaje się do stosowania jako uszczelnienie podłoży w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej. Do uszczelnienia elementów budowlanych przed wodą napierającą, na powierzchniach stropowych i w pomieszczeniach mokrych. Do stosowania wewnątrz (łazienki, prysznice, toalety, kuchnie pomieszczenia sanitarne) jak i na zewnątrz (tarasy i balkony), na takich podłożach jak: tynki, cementowo - wapienne, gipsowe i anhydrytowe, elementy betonowe, żelbetowe i murowane z cegieł, jastrych, masy samopoziomujące, płyty gipsowo-kartonowe itp.

Samoprzylepny mankiet podłogowy DUO jest bardzo elastyczny i doskonale nadaje się do uszczelniania wszelkiego typu wpustów podłogowych. Jego podstawową zaletą jest fakt, iż nie wymaga nakładania dodatkowych warstw hydroizolacji, a tym samym znacznie redukuje koszty instalacji i skraca czas montażu. Po przyklejeniu mankietu można bezpośrednio na nim układać płytki.

 

Materiałem uszczelniającym jest folia z modyfikowanego polietylenu, laminowana fizeliną polipropylenową. Specjalna powłoka z fizeliny od góry (niebieska) zapewnia doskonałe połączenie z klejami budowlanymi. Produkt charakteryzuje się dobrą przyczepnością do podłoży suchych, jest odporny na działanie środków chemicznych i alkaliów.

 

Aby połączenie było szczelne, stosuj mankiety o średnicy otworu mniejszej niż średnica wpustu, tak aby mankiet nachodził do środka wpustu i jeżeli to możliwe, powinien być dociśnięty za pomocą specjalnej klamry zaciskowej.

 

                 

Kontakt

Operative
ul. Bpa. W. Kadłubka 1D/3
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. (+48) 663 40 40 60
e-mail: biuro@operative.pl
Copyright 2013 Operative. All Rights Reserved
Realizacja serwisu